Akcija!

Sennheiser MX 685 SPORTS

44.00 € 40.00 €

Savybės:

Simetriškas kabelis
Atsparus prakaitui ir vandeniui
Maksimalų komfortą užtikrina keli adapteriai leidžiantys pritaikyti ausines konkrečiai tavo ausiai
Stiprus laidas
Idealiai tinka naudoti su visais MP3, iPad, iPod, iPhone, MiCoach, CD grotuvais, mobiliaisiais telefonais (3.5mm jungtis) ir įrengtomis sporto salės AV sistemos
2 metų garantija

Tech. specifikacijos

  • Varža: 16 Ω
  • Dažnio Diapozonas: 18 – 20000 Hz
  • Garso Slėgis: 118 dB/mW
  • Lizdas: 3.5 mm
  • Kabelio Ilgis: 1.2 m
  • Garantija: 24 mėnesiai

Produkto aprašymas

   Tai kokią muziką klausai sporto metu lemia tavo pasiekimus. Tinkama muzika įkvėpia, suteikia jėgų ir ryžto. Tačiau tam reikia ir gerų ausinių. Sennheiser MX 685 SPORTS yra būtent tokios – sukurtos sportui ir tau!

   Ausinės išsiskiria Slide-to-Fit mechanizmu, kuris užtikrina, jog ausinės neiškris bėgiojant ar treniruotės metu, net jei būsi aukštyn galva. Slide-to-fit technologija užtikrina, jog ausines galės sėkmingai nešioti tiek didesnių, tiek mažesnių ausyčių savininkai. Tai užtikrina ir skirtingų dydžių ausies landos adapteriai.

   Ausinės atsparios vandeniui ir prakaitui – taigi idealios intensyviai sportuojantiems. Apie kokybišką Sennheiser ausinių garsą nereikia nė kalbėti, juk muzika, kokybiškas garsas ir ritmas privalomas ausinėms sportui.

   Ausinės išsiskiria ir natūraliu išorinio triukšmo slopinimu, tačiau paliekant pakankamai išorinio garso, jog suprastum kas dedasi aplink tave. Tai itin svarbu sportuojant salėje šalia kitų žmonių.